Програма "Зебра 3"

     Програма для візоконтрастометрії "Зебра" вимірює ахроматичну і хроматичну контрастну чутливість у широкому діапазоні просторових частот, що дозволяє виявляти функціональні порушення на різних рівнях зорового аналізатора.

     Зниження контрастної чутливості в багатьох випадках може бути першим доклінічним проявом захворювання, що передує зниженню гостроти зору, змінам у полях зору та ін. Вимірювання контрастної чутливості допомагає визначити локалізацію і глибину патологічного процесу, прогнозувати перебіг хвороби та контролювати стан зорової системи у процесі лікування.

     Програма не потребує, а ні додаткової апаратури (окрім комп'ютера), а ні вимірювання яскравості екрана і освітленності приміщення. Вона зручна і проста у користуванні. Вимірювання здійснюється шляхом опитування випробуваного при пред'явленні йому ахроматичних чи хроматичних решіток різної орієнтації, просторової частоти і контрасту. Результати дослідження у вигляді кривих порогової частотно-контрастної чутливості та її збереження виводяться на екран та принтер. На друк результати виводяться також у вигляді таблиці. Час вимірювання для решіток однієї орієнтації і одного кольору становить від 2 до 12 хвилин, в залежності від способу вимірювання.

Программа "Зебра 3". Отображение выбранных результатов.  Программа "Зебра 3". Пример стимула.

     Є картотека пацієнтів, та результатів вимірювань. Для зручності вибору потрібних даних передбачені сортування по прізвищу, діагнозу, даті і т.п. На графіках відображається до 4 кривих, що зручно для простеження динаміки або для зрівняння збереження контрастної чутливості по різним кольорам. При друці використовуються кольорові можливості принтера.

  Комплект поставки Умови ліцензії Варіанти поставки
Дистрибутив на CD або USB флешці.
Електронний ключ захисту.
Посібник користувача.
Ліцензія.
Гарантія.
Подовжувач для миші (USB кабель).
Можлива багаторазова зміна комп'ютера. Ліцензія без обмеження загального часу занять.
 
Системні вимоги до комп'ютера
Операційна система – Windows XP русифікована.
Процесор (мінімально) – Pentium 90 Гц.
Дисковод для зчитування CD (якщо поставка дистрибутиву на CD).
Вільний USB-порт.
Звукова карта і динаміки / навушники - бажано.
Зовнішня миша з підключенням по USB.
Для виведення результатів на друк потрібен принтер, бажано кольоровий.