Компьютерная офтальмология. Eyes.In.Ua — Контур

 

Програма "Контур 2". Лікування косоокості.

Программа "Контур 2". CD Диск. Упаковка.     "Контур 2" – програма для розвитку бінокулярного зору при лікуванні косоокості та амбліопії. Основне призначення програми – вироблення біфовеального злиття. В червоно-зелених окулярах, дивлячись на опорний малюнок одним оком, пацієнт обводить або домальовує малюнок "пером", який бачить. Таким чином, виконуються вправи на "злиття" чи "суміщення".Программа "Контур 2". Очки для работы с программой

     Для усунення функціонального подавлення і відновлення фузії у програмі передбачені багатокількістні регулювання, які дозволяють плавно і в широких межах змінювати ступінь відмінності зображень для правого та лівого ока. Змінюється співвідношення контрастів опорного малюнка і малюнка пацієнта, товщини ліній цих малюнків. Кожен з них може бути світліше чи темніше фона для запуску різноманітних механізмів бінокулярного зору. Задаються різні режими миготіння малюнків. Можна змінювати масштаб малюнків, вмикати додатковий бінокулярний периферичний стимул. Для пацієнтів з великими кутами косоокості передбачено зміщення опорного малюнка.

     Лікування за допомогою цієї програми треба проводити до і після операції по усуненню косоокості, а іноді за допомогою занятть вдається усунути косоокість і без операції. Займатися вдома рекомендується при періодичному контролі лікаря.

Программа "Контур 2". Выбор опорного рисунка и панель настроек.Программа "Контур 2". Пример выполнения упражнения."Контур 2" значно відрізняється від попередньої версії програми:

 - Технічні та ліцензійні зміни: 
Програма налагоджена для роботи в ОС Windows XP/Vista/7.
Можна використовувати усі типи моніторів.
Стало можливим переставляти програму з комп'ютера на комп'ютер.
Програма випускається з двома видами ліцензії: безлімітна для кабінету лікаря і з обмеженням часу занять для домашнего лікування. У останньому випадку час занять можна продовжувати, у тій кількості і дистанційно. .

 - Методичні нововведення:
Стало можливим проводити лікування з червоно-зеленими окулярами замість червоно-синіх.
Нові кольори однаково добре сприймаються центральним зором і тому не тільки полегшують адаптацію до кольорових окулярів, але і створюють більш сприятливі умови для розвитку біфовеального злиття.
Підвищився контраст зображень.
Миготіння тепер враховує тимчасові характеристики бінокулярної взаємодії ( "ноу-хау").

 - Поліпшення для користувача :
Налаштування стало простіше і коротше.
Забезпечується автоматичне масштабування і висока чіткість інтерфейсу та стимулів на екранах різних пропорцій з різним дозволом.
Збільшилася кількість опорних малюнків.
Спростилося управління програмою.

     У порівнянні з програмою "eYe" у цій програмі ширші можливості для усунення функціонального придушення та розвитку бінокулярної взаємодії при амбліопії та косоокості, самі вправи більш різноманітні, однак на заключних етапах відновлення бінокулярних функцій необхідно застосовувати тренажер фузійних резервів із програми "eYe".

     Косоокість дуже часто супроводжується наявністтю амбліопії – синдрома, при якому страждає багато зорових функцій, як монокулярні, так і бінокулярні. Методика містить різні прийоми і для її лікування. Однак "Контур 2" рекомендується використовувати у першу чергу для відновлення бінокулярних функцій. А для відновлення монокулярних функцій краще застосовувати набір з 6 спеціалізованих ігор "Плеоптика".  Комплект поставки Умови ліцензії Варіанти поставки
Дистрибутив на CD або USB флешці.
Електронний ключ захисту.
Посібник користувача.
Ліцензія.
Гарантія.
Спеціальні окуляри - 2 шт.
Можлива багаторазова зміна комп'ютера. Для професійної діяльності
(Ліцензія без обмеження загального часу занять)
Для домашнього користування::
Контур 2 ОЛ-15 (на 1 курс – 15 год)
Контур 2 ОЛ-30 (на 2 курсу – 30 год)
Контур 2 ОЛ-45 (на 3 курсу – 45 год)
Контур 2 ОЛ-60 (на 4 курсу – 60 год)
Контур 2 ОЛ-120 (на 8 курсів – 120 год)
Контур 2 ОЛ-720 (на 48 курсів – 720 год)
 
Системні вимоги до комп'ютера
Операційна система – Windows XP / Vista / 7 / 8.1 /10 русифікована.
Процесор (мінімально) – Pentium 90 Гц.
Дисковод для зчитування CD (якщо поставка дистрибутиву на CD).
Вільний USB-порт.
Звукова карта і динаміки / навушники - бажано.
Зовнішня миша з підключенням по USB.