Компьютерная офтальмология. Eyes.In.Ua — Програми

Програми для лікування, діагностики та профілактики очних хвороб. 

 Плеоптика 3  Relax! 2

 ""Плеоптика 3" - це набір програм призначений для лікування амбліопії ("ледаче око") будь-якого ступеня і будь-якого виду у пацієнтів від 3-х років і старше. Метод дає хороші результати і в випадках різко нестійкою фіксації, коли багато інших способів лікування амбліопії виявляються неефективними.

Програма "Relax!" надає нормалізуючу дію на акомодацію. Використовувані в програмі стимули з певними просторовими, тимчасовими і колірними параметрами виводять акомодацію з фіксованого напруженого стану.

   
 Контур 2 Візус 2 

 "Контур 2" - програма для розвитку бінокулярного зору при лікуванні косоокості та амбліопії. Основне призначення програми - вироблення біфовеального злиття. У червоно-зелених окулярах, дивлючись на опорний малюнок одним оком, пацієнт обводить або домальовує малюнок "пером", який бачить іншим оком. Таким чином, виконуються вправи на "злиття" або "суміщення".

 

"Візус 2" - програма призначена для вимірювання гостроти зору, в тому числі при слабкозорості, підбору сферичної і циліндричної корекції, перевірки правильності корекції.

   
 Зебра 3   Стереопсіс 2 

 

Програма для візоконтрастометрії "Зебра 3" вимірює ахроматичну і хроматичну контрастну чутливість в широкому діапазоні просторових частот, що дозволяє виявляти функціональні порушення на різних рівнях зорового аналізатора.

 

Програма "Стереопсіс 2" призначена для вимірювання залежності порога стереозору від просторової частоти об'ємного стимулу. Метод дає можливість роздільного дослідження роботи фазового і позиційного механізмів стереопсіса. Різні порушення у м'язовому апараті ока,  провідних шляхах і зоровій корі накладають характерний відбиток на криві стереопорогів. Використання методу в медичних дослідженнях дозволяє отримати нові наукові результати.