Компьютерная офтальмология. Eyes.In.Ua — Головна

Програми для лікування, діагностики та профілактики очних хвороб. 


    Представлені програми допомагають відновлювати зорові функції для людей, які мають такі захворювання, як амбліопія (ледаче око), косоокість, порушення акомодації при амбліопії і міопії:
 - для відновлення акомодації при лікуванні міопії та амбліопії, профілактика комп'ютерного зорового синдрому, контроль режиму роботи за комп'ютером Вам знадобиться програма – RELAX!
 - для лікування амбліопії (ледаче око) – ПЛЕОПТИКА
 -при лікування косоокості та інших бінокулярних порушень – КОНТУР
Лікування за допомогою цих програм можна починати з 3 років.
  Великі переваги цих програм, в тому що їх можна придбати і лікувати ці захворювання, вдома на комп'ютері, за призначенням Вашого лікаря.

      Програми для офтальмологічних кабінетів - допоможуть отримати швидкі і точні дані про стан очей пацієнтів і систематизувати їх.
Для виявлення хвороб супроводжуючих порушення тих чи інших зорових функцій, можна досліджувати за допомогою діагностичних методів і програм:
 - для вимірювання гостроти зору, підбір сферичної і циліндричної корекції, швидка перевірка оптичної корекції – ВІЗУС
 - для дослідження ахроматичної і хроматичної просторової контрастної чутливості в цілях діагностики захворювань всіх відділів зорової системи, від оптичних середовищ ока до зорової кори або для контролю за лікуванням – ЗЕБРА
 - для вимірювання гостроти стереозору в широкому діапазоні просторових частот, для виявлення захворювань центральних відділів зорової системи або з метою профвідбору – СТЕРЕОПСІС


    Дані програми використовуються багатьма провідними офтальмологічними клініками з 1994 року. На даний момент вже вийшли друге і навіть третє покоління програм. Мало знайдеться фахівців, які ніколи не чули про програми: "Павук", "Relax!", "eYe" і тд.

Ми дуже сподіваємося, що дані програмні продукти допоможуть підтримати і відновити Ваш зір і зір Ваших близьких!